1 min read

🔴 Live Nowoczesny Frontend: Incremental Static Regeneration

🔴 Live Nowoczesny Frontend: Incremental Static Regeneration

Dziś przychodzę do Ciebie z dwoma newsami w temacie Next.js, React, GraphQL, TypeScripta i wszystkiego co związane z tworzeniem nowoczesnego frontendu.

Po pierwsze: Już w ten czwartek (28. kwietnia) o 18:00 odbędzie się wyjątkowy live pod hasłem Nowoczesny Frontend: Next.js Incremental Static Regeneration. Ja, czyli Michał Miszczyszyn (Type of Web) oraz Jakub Neander (Zaiste) pojawimy się specjalnie dla Ciebie na żywo aby opowiedzieć o budowaniu współczesnych aplikacji internetowych.

Linka do dołączenia do webinaru wyślę Ci w czwartek z samego rana.

O czym w ogóle będziemy mówić? Dowiesz się:

✅ Czy dynamiczne aplikacje da się implementować jako statyczne strony?
✅ Jak budować nowoczesny frontend?
✅ Jak działa Incremental Static Regeneration?
✅ Czy Next.js to najlepszy wybór do tworzenia rozbudowanych frontendów?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy w trakcie live'a. Będzie dyskusja, będzie też ⚠️ live coding ⚠️, więc nie może Cię zabraknąć!

Co istotne, warto pojawić się na żywo nie tylko po to, aby móc zadać nam pytanie, ale też dlatego, że nagranie z live'a będzie do obejrzenia tylko przez krótki czas… bo docelowo będzie dostępne wyłącznie dla naszych Kursantów i Kursantek!

I to jest właśnie ten news numero due, czyli: startujemy z drugą edycją kursu online Next.js, GraphQL i TypeScripta! 🎉

Wkrótce udostępnię więcej informacji, lekcję demo, (rewelacyjne) opinie kursantów pierwszej edycji, pełną ofertę oraz odpowiedzi na wszelkie pytania. Zainteresowanie jest spore, pytań od Was wiele, ale damy radę 😉

To tyle! Skupiamy się na dostarczeniu Ci maksimum merytoryki, więc bez zbędnego lania wody: widzimy się na livie w czwartek, a później na kursie Nowoczesnego Frontendu.

P.S. Wiem, że dawno nie było newslettera. To się zmieni :) Wkrótce więcej merytorycznych i ciekawych wiadomości.