1 min read

Dlaczego warto 🤔 dołączyć do Kursu Nowoczesnego Frontendu już TERAZ?

Jak pewnie wiesz, trwa nabór do drugiej edycji Kursu Nowoczesnego Frontendu. Sprzedaż trwa do końca maja, ale taka promocja jest TYLKO w tym tygodniu – a potem cena rośnie! Więc dlaczego nie skorzystać z już dziś?

Doświadczenie podpowiada nam, że należy być uczciwym i dlatego mówimy to wprost: cena idzie tylko w górę i nigdy nie będzie większej promocji na nasz kurs niż teraz. Jeśli czekasz na black friday, święta albo jakąś wyjątkową okazję… no to ta okazja jest właśnie teraz. Lepszej nie będzie.

To może coś więcej o samym kursie. Jak typowi programiście liczenie zaczynamy od Tygodnia 0 (którego nawet nie ma w agendzie!). A co w nim jest? Zazwyczaj jest to tylko jakieś krótkie wprowadzenie albo reklamówka, ale nie u nas! Już w Tygodniu 0 otrzymujesz aż 90 minut nagrań i ogromną dawkę wiedzy na temat Reacta, Nexta, GraphQLa, TypeScripta oraz TailwindCSS. Cały tydzień 0 wygląda tak:

Więc… zapraszamy! :)

W Kursie Nowoczesnego Frontendu oferujemy Ci:
✅  13 + 1 Tygodni intensywnej nauki (cała agenda jest tutaj)
✅  Dożywotni dostęp – możesz wrócić do materiałów bez stresu kiedy zechcesz.
✅  Przyszłe aktualizacje treści – dostaniesz materiały i poprawki z każdej kolejnej edycji.
✅  Zamkniętą grupę, pomoc i materiały – online niemal 24/7.
✅  Rozbudowane zadania domowe
✅  Wuchtę materiałów dodatkowych i dygresji
✅  Satysfakcję lub zwrot pieniędzy

Po zakończeniu sprzedaży Kurs Nowoczesny Frontend znika z rynku, a kolejna edycja wróci najwcześniej jesienią – ale NIGDY nie będzie już tak tanio jak teraz.

Tak niska cena obowiązuje tylko przez tydzień (do 8. maja):

Dołącz do Kursu Nowoczesnego Frontendu za 1476 zł brutto